Bayram bizim için yenilenmenin habercisidir….

Bayram bizim için yenilenmenin habercisidir….

Dünyanın birçok yerinde ki soydaş ve dindaşlarımızın zor günler yaşadığı zamanlardayız. Coğrafyamızın dört bir yanında kan akmaya devam ediyor maalesef. Üstüne ülke olarak ekonomik anlamda büyük bir saldırıya uğradık. Bu olumsuz tabloyu değiştirmek için nihayet bayram kapımızı çaldı. Şimdi insanı bir soluklanmanın zamanı. Kendimize, çevremize, dünyaya bakıp anlamaya çalışacağımız bir anın ayak sesleri… Bayram bizim

Dünyanın birçok yerinde ki soydaş ve dindaşlarımızın zor günler yaşadığı zamanlardayız. Coğrafyamızın dört bir yanında kan akmaya devam ediyor maalesef. Üstüne ülke olarak ekonomik anlamda büyük bir saldırıya uğradık. Bu olumsuz tabloyu değiştirmek için nihayet bayram kapımızı çaldı.

Şimdi insanı bir soluklanmanın zamanı. Kendimize, çevremize, dünyaya bakıp anlamaya çalışacağımız bir anın ayak sesleri…

Bayram bizim için paylaşmak demektir.

Bayram bizim için kucaklaşmak demektir.

Bayram bizim için yenilenmenin habercisidir.

Bu bayram güzel dinimizin temel değerleri olan; merhametin, paylaşmanın ve kardeşliğin tüm dünyaya egemen olmasını diliyoruz.

Artık insanlığın kavgası bitsin, barış ve huzur dolu bir dünya karşılasın yeni nesilleri…

Böylesine temenniler ile TÜRES ailesi ve şahsım adına Kurban Bayramımızı en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz.

Vatanımıza, insanlarımıza, dünyanın her bir tarafına barışın, rahmetin ve kardeşliğin hâkim olmasını Yüce Yaratıcıdan niyaz ediyoruz.

Ramazan Bingöl
TÜRES Genel Başkanı

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği