Mutfak & Yaşam Dergimiz Yenilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor…

Mutfak & Yaşam Dergimiz Yenilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor…

SEKTÖRÜN NABZI MUTFAK ve YAŞAM DERGİSİNDE ATIYOR !

Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) bünyesinde 10. yılını kutlayan ve ilginizle ulusal ve uluslararası platformda ilkelerinden ödün vermeden her geçen gün büyüyen Mutfak ve Yaşam dergimiz, 2016 yılında da mutfak ve yemek kültürlerimizin gözü, kulağı, sesi olmaya devam edecek. Öte yandan sektörümüzün sorun ve önerilerini tartışan; çözüm ve fikir sunarak faaliyet göstermekte olan Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) bünyesinde ihtisas dergisi olma yolunda devam etmektedir.

İki aylık periyotlar ile hazırlanan Mutfak ve Yaşam Dergimiz, 5 bin adet baskısı ile tüm üyelerine ve sektörde faaliyet gösteren, dalında marka olmuş restoran, lokanta ve tedarikçi gibi alanlarda dağıtımı yapılmaktadır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı sektör fuarlarında gerek Mutfak ve Yaşam Dergimiz olarak, gerekse Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçileri Derneğimiz (TÜRES) ile katılım sağlayarak Fuarlarda da ilgililere dağıtımı yapılmaktadır.

Sektörünüz ile ilgili bilgi almak sorun ve çözüm önerilerine ortak olmak adına firmanızın tanıtımını, markanızın bilinirliğini üst düzeye ulaştırmak adına sizleri de bu sayımızda yer vermeyi ümit eder…

İyi Çalışmalar Dileriz.

Firmalarınızın haber İlan reklam çalışması için : 0212 438 15 90 Gsm: 0536 864 83 86 – 0532 468 21 90

Türes Genel Sekreterliği & Mutfak Yaşam Dergisi Gn.Yay.Yönetmenliği

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği