Teşkilatlanma Çalışmaları

Teşkilatlanma Çalışmaları

Yönetim Kurulu toplantımızda alınan karar gereği, ulusal ve uluslararası alanda teşkilatlanma çalışmalarına hız veren derneğimiz, yeni dönemde ilk şube çalışmasını başkent Ankara’da tamamladı.

TÜRES, Teşkilatlanma Çalışmalarına Hız Veriyor…

Yönetim Kurulu toplantımızda alınan karar gereği, ulusal ve uluslararası alanda teşkilatlanma çalışmalarına hız veren derneğimiz, yeni dönemde ilk şube çalışmasını başkent Ankara’da tamamladı. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışından gelen yoğun talepleri titiz çalışmalarla değerlendiren TÜRES’in Ankara Şube Başkanı Hıfzı Kuruşa oldu. Bu vesileyle Ankara Şube Başkanımız Hıfzı Kuruşa başarılar dilerken, tüm TÜRES ailesine hayırlı olmasını temenni ederiz.

Ankara Şube Başkanımız Hıfzı Kuruşa’yı Tanıyalım…

1969 yılında Ankara’da dünyaya gelen Hıfzı Kuruşa, aslen Kosova göçmeni bir aileye mensuptur. 1986 yılında Lise’den mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ile Büro Yönetimi eğitiminin ardından iş hayatına atılan Kuruşa, yaklaşık 28 yıldır Şençam Köfte’yle faaliyetlerine devam etmektedir. Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görevleri olan Ankara Şube Başkanımız Hıfzı Kuruşa aynı zamanda Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği ve Gençlerbirliği Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

ŞENÇAM Köfte’yi Tanıyalım…

‘’Mümkün olanın en iyisi’’ prensibiyle, 1971 dede Cemil Kuruşa ve baba Zahit Kuruşa tarafından kurulan Şençam Köfte; kurulduğu tarihten günümüze, kaliteli hizmet anlayışı ve değişmeyen damak tadını müşterilerine sunmaktadır. 47 yıldır aynı lezzetle, 10 şubesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği