Türes üyelerine mobil uygulama kampanyası!

Türes üyelerine değer katacak projelere imza atmaya devam ediyor. Bytegem tarafından geliştirilen Mobil Sipariş Sistemi (MOSİS) uygulaması, firmanızın ürünlerini Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazlar üzerinden tanıtmasını ve özellikle paket servisi yapan işletmelere kapıda ödeme ile sipariş almasını sağlamak için hazırlanmış bir sistem.

Sistemin sağladığı imkanlar;

Komisyon yok: Yemek Sepeti gibi mecralara verilen komisyon ve katılım ücretini ortadan kaldırıyor.
Telefon trafiğini azaltıyor: Telefon yoğunluğu nedeniyle RESTORANI arayan müşterinin sipariş telefonuna ulaşamama durumunu da ortadan kaldırıyor ayrıca telefonda alınan siparişlerin eksik veya yanlış alınma riskini sıfıra indiriyor.

Firmanıza özel: Sistem Apple App Store’a ve Google Play Store’a firmanızın adıyla ve  logosuyla bireysel herhangi bir başvuru yapmadan prosedür, ervrak trafiği olmadan yükleniyor.

Güncelenebilir: Yeni güncelemeleri kullanıcı her defasında yüklemek zorunda kalmaz. Kullanıcı tarafından, sistem her açıldığında en son sürümü açılır. Ürün resmini ve fiyat değişikliğini hızlı ve kolayca hiçbir teknik ekibe, elemana ihtiyaç duymadan, ekstra para ödemeden anlık olarak kendiniz değişebilirsiniz.

SMS olmadan anlık iletişim: Uygulamaya sahip işletmeler, müşterilerine her an bildirim gönderebiliyor. Böylelikle yeni ürünler ve kampanyalar anında müşteriye ulaşıyor.

Ücretsiz teknik destek: Uygulamayı kullanan işletmelerin bir diğer avantajı da teknik destek ve sistemde yapılan güncellemelerden herhangi ücret talep edilmemesi. Bu bağlamda Bilgi Yönetimi ve Teknoloji Geliştirme Merkezi’ndeki uzman ekip sorunlara en kısa sürede çözüm buluyor.

Raporlama: Müşterilerinizden anında geri dönüşler alır, bu sayede ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi hale getirir, başarı oranınızı ölçer, kazanırsınız. (Hangi gün ne kadar sipariş aldınız? Ne kadar gelir elde ettiniz? Hangi ürününüz ne kadar sipariş aldı. Hangi sipariş elemanı ne kadar çalıştı? Hangi şube kaç sipariş aldı? )

Uygun Fiyat: Sistemi satın almak için bir kez ücret ödersiniz. Takip eden yıllarda tekrar aynı ücret talep edilmez. İşletmelere değer katacak bu uygulama çok kısa bir süre için TÜRES Üyelerine özel KDV hariç 3000 TL.

Ayrıca Cazip ek bir ücret karşılığında bayi, sanal pos, stok takip, faturalama, ön muhasebe gibi imkanları da içerisine dahil etme olanağı sağlıyor.

Sistem restoran, lokanta haricinde turizm ve seyahat acentesi, perdeci, mobilyacı, halı yıkama fabrikası, kuru temizlemeci gibi diğer firmaların da ürünlerinin sunum, tanıtım yapılabileceği sepetli veya sepetsiz olarak kullanma imkanı da sunmaktadır.

Uygulama ile ilgili daha detaylı bilgiye www.mobilsiparissistemi.com sitesinden veya
0850 303 35 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Örnek uygulamaları aşağıdaki linklerden indirip test edin.

Android için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bytegem.mobilsiparissistemi

Apple için:
https://itunes.apple.com/us/app/mobil-siparis-sistemi/id1071624992

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği