TÜRES 15 TEMMUZ’da Meydanlarda İkram Organizasyonu Gerçekleştiriyor!

TÜRES 15 TEMMUZ’da Meydanlarda İkram Organizasyonu Gerçekleştiriyor!

15 Temmuz’un yıl dönümünde tekrarı gerçekleşecek olan Demokrasi Nöbetleri için TÜRES olarak Türkiye genelinde meydanlarımızda bulunacak vatandaşlarımıza yiyecek-içecek ikram edilecektir.

15 Temmuz’un Yıl Dönümünde Meydanlarda Aziz Milletimizin Hizmetindeyiz!

249 vatandaşımızın şehit olduğu, yüzlerce kişinin yaralandığı 15 TEMMUZ hain darbe girişiminin 1.yıl dönümünde tüm Türkiye’de bu terörist darbe girişimini unutturmamak için şehitler anılacak, halkın demokrasi zaferi meydanlarda çeşitli etkinliklerle kutlanacak. 14 Temmuz akşamı o çağrıların gerçekleştirildiği saatlerde bütün Türkiye’de aynı anda camilerimizin minarelerinden selalar okunacak ve o selalar ile birlikte yine milletçe meydanlarımızda toplanılacak ve bu birliktelik sabaha namazına kadar devam edecek. TÜRES Ailesi olarak bizler de bu önemli gecede meydanlarda Aziz Milletimizin hizmetinde olacağız.

“Bu ikramların Bedeli 15 Temmuz Gecesi Necip Milletimizce Ödenmiştir” bilinci ve duygusu ile Türkiye genelinde meydanlarımızda bulunacak vatandaşlarımıza, değerli üyelerimizin de vermiş olduğu destek ile ücretsiz yiyecek-içecek ikramı organize etmiş bulunmaktayız.

Demokrasi Nöbetlerinde meydanlarımızı boş bırakmayan, genci, yaşlısı, kadını, erkeği ile bu destansı geceyi meydanlarımızda geçiren vatandaşlarımıza şükranlarımı bir borç bilir, naçizane yapacağımız ikramlarımızı kabul etmelerini temenni ederim.

İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un deyimi ile “Allah (c.c.) bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın”.

 

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği