TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl: Allah, Mehmetçiğimizi Korusun, Ordumuzu Muzaffer Kılsın!

TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl: Allah, Mehmetçiğimizi Korusun, Ordumuzu Muzaffer Kılsın!

Türkiye Cumruhiyeti Devleti olarak uluslararası hukuktan doğan hakkımızı kullanarak terör örgütlerini etkisiz kılmak ve ulusal güvenliğimizi temin etmek amacıyla bir haftadır Afrin’de askeri müdahalelerde bulunmaktayız. Devletimizin meşru müdafaa hakkıyla ülke bütünlüğünü, sınır güvenliğini korumayı ve terör örgütlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan zeytin dalı harekâtını destekliyoruz. Bu ulusal mücadeleyi milletçe birlik içinde desteklemeliyiz. Bu süreçte yapılan menfi

Türkiye Cumruhiyeti Devleti olarak uluslararası hukuktan doğan hakkımızı kullanarak terör örgütlerini etkisiz kılmak ve ulusal güvenliğimizi temin etmek amacıyla bir haftadır Afrin’de askeri müdahalelerde bulunmaktayız. Devletimizin meşru müdafaa hakkıyla ülke bütünlüğünü, sınır güvenliğini korumayı ve terör örgütlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan zeytin dalı harekâtını destekliyoruz.

Bu ulusal mücadeleyi milletçe birlik içinde desteklemeliyiz. Bu süreçte yapılan menfi propagandalara ve dezenformasyonlara karşı milletimizin dikkatli olacağından şüphemiz yoktur.

TÜRES (Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği) olarak üzerimize düşen her ne görev var ise üstlenmeye hazır olduğumuzu ve dualarımızla kahraman askerlerimizin yanında olduğumuzu bildiririz.

Allah, Mehmetçiğimizi korusun, ordumuzu muzaffer kılsın.

Ramazan Bingöl
TÜRES Genel Başkanı

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği