TÜRES GENEL BAŞKANI RAMAZAN BİNGÖL KÜLLİYEDE CUMHURBAŞKANIMIZIN İFTAR DAVETİNE KATILDI!

TÜRES GENEL BAŞKANI RAMAZAN BİNGÖL KÜLLİYEDE CUMHURBAŞKANIMIZIN İFTAR DAVETİNE KATILDI!

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın STK Temsilcileri ile yaptığı iftara TÜRES ve sektörümüzü temsilen TÜRES Genel Başkanı Sn. Ramazan Bingol katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, STK temsilcileri ile bir araya geldiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, darbeci FETÖ mensuplarının mahkeme süreci hakkında “Sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticileri olarak sizlerden de mahkemelerde hazır bulunmanızı özellikle rica ediyorum. Bunları takip etmelisiniz,

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın STK Temsilcileri ile yaptığı iftara TÜRES ve sektörümüzü temsilen TÜRES Genel Başkanı Sn. Ramazan Bingol katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, STK temsilcileri ile bir araya geldiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, darbeci FETÖ mensuplarının mahkeme süreci hakkında “Sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticileri olarak sizlerden de mahkemelerde hazır bulunmanızı özellikle rica ediyorum. Bunları takip etmelisiniz, bu onların şovlarına fırsat vermeyecek. Şehit yakınlarımıza ve gazilerimize moral vermek, aynı zamanda meydanı bu alçaklara bırakmamak için süreç tamamlanana kadar mahkemeleri hem fiziki olarak hem de işlemler açısından çok yakından takip etmelisiniz” dedi.

Genel Başkandan

Mutfak ve Yaşam Dergisi

Videolar

Sosyal Medya

Kanun ve Yönetmelikler

dokuman-ikonDernekler Kanunu
tarim-ikonTarım Kanunu
saglik-ikonSağlık Gıda Platformu
gida-ikonDernek Yönetmeliği