Güncel

Survey On Tablet'ten TÜRES üyelerine yüzde 20 indirim

Survey On Tablet'ten TÜRES üyelerine yüzde 20 indirim
17 Ocak 2020, Cuma

TURES ÜYELERİNE ÖZEL %20 İNDİRİM !

Dünyadaki perakende teknolojileri ve verimlilik çözümlerini ülkemize getiren "Perakende Doktoru", Selim Taşkın merkezi Londra'da bulunan ve birçok ülkede hizmet veren SurveyOnTablet'i Türk perakende sektörünün hizmetine sunuyor.

Perakende Doktoru' Selim Taşkın’ın, Türkiye'deki tek yetkili ana dağıtıcısı olduğu "SurveyOnTablet" ile müşteri geri bildirimlerini anlık raporlayarak, perakende sektörünün tüm iş süreçlerinin iyileştirilmesi hedefleniyor.

SurveyOnTablet ile mutlu müşteri garantisi

Bulut üzerinden çalışan ve kiosk, Facebook, web sitesi, kare kod gibi çoklu sistemleri destekleyen SurveyOnTablet, müşterinin bulunduğu her yerden veri toplamayı mümkün kılıyor. Bu çözümü oldukça ekonomik olarak kurumunuza kazandırabilirsiniz.

Şikâyet ve geri bildirimleri raporlayarak, problemli durumlara anlık müdahale etme imkanı sunan SurveyOnTablet, ister tabletten ister telefondan, kullanımı kolay tek bir çözüm sağlıyor.

Hem yazılım hem de donanım olarak kullanıma hazır şekilde ve makul bir fiyata sunulan sistem üzerinden, anket sonrası hiçbir ek çalışma gerekmeden, işlenmiş veriye ulaşılabiliyor. Perakende sektöründe; restaurant sektöründen otelciliğe, otomotiv ve bankacılığa, havayolu şirketlerinden tıbbi merkezlere kadar geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulunan SurveyOnTablet, ham verinin ötesine geçerek uzaktan kalite kontrolü  yapmanıza ve verimsizlikleri anında tespit ederek karlılığınızı artırmanıza imkân veriyor. 25 dilde hizmet verebilen sistem, bu sayede çok uluslu çalışan ve müşterisi olan kurumlar için de uluslararası bir çözüm sağlıyor.

Müşteri memnuniyet puanını (CSI) ve markanızın algı puanını (NPS) ölçebilen sistem, markanızın geleceğine müşterinizin bakış açısını yansıtmanıza imkan veriyor.

SurveyOnTablet'in müşteri deneyimlerini gerçek zamanlı takip eden yenilikçi teknolojisi, sadece müşterileri dinlemekle kalmıyor, bu sayede yarattığı pozitif etki ile marka itibarını güçlendiriyor. Siz de mutlu müşteriler yaratmak için SurveyOnTablet' in 1 aylık ücretsiz deneme paketini kullanın, yarattığınız değişimi görerek, rekabette avantajlı hale gelin.

SurveyOnTablet hizmet paketinde neler var:

Donanım ve yazılım (set halinde tablet + güvenli kiosk koruması/stand + bulut anket
hizmeti)

Kiosk, Web, Facebook ve kare kod ile geri bildirim toplama imkanı

Gerçek zamanlı geri bildirim

Gerçek zamanlı uyarı sistemi (kısa mesaj and e-posta)

Online and offline veri toplama

Veri dışa aktarımı

Geniş bir anket soruları kütüphanesi

25'den fazla dile çevrilmiş anket soruları

Akıllı telefondan anında kullanıcı bildirimi alabilmek için özel QR kodlarını içeren
broşürler

Gelişmiş analiz araçları

Profesyonel tasarımcılarımız tarafından yapılan isteğe bağlı grafik tasarımları ve marka
yerleştirme

Teknik destek

http://www.surveyontablet.com.tr
http://www.retaildoctor.com.tr


Bilgi ve iletişim için: Selim Taşkın
Tel: 0545 554 44 35
E-posta: [email protected]